Filip Pazderski – prezes
Prawnik i socjolog po Uniwersytecie Warszawskim, ukończył również European Master's Degree in Human Rights and Democratisation w Wenecji. Koordynator projektów dotyczących wolontariatu i edukacji obywatelskiej w Programie Społeczeństwa Obywatelskiego Instytutu Spraw Publicznych. Od 2003 roku zaangażowany w działania na rzecz budowy społeczeństwa obywatelskiego, ochrony praw człowieka i promocji dialogu międzykulturowego realizowane we współpracy z organizacjami pozarządowymi w kraju i za granicą.
Jan Strawa – wiceprezes
Magister socjologii i psychologii, psychoterapeuta. Autor scenariuszy i moderator szeregu warsztatów dla młodzieży oraz studentów polskich i zagranicznych przeprowadzonych w ramach projektów Stowarzyszenia DRUMLA. Współpracował również m.in z Centrum Edukacji Obywatelskiej, Stowarzyszeniem Drumla, Stowarzyszeniem Interwencji Prawnej i Instytutem Spraw Publicznych tworząc i prowadząc zajęcia z zakresu edukacji nieformalnej oraz wspierania rozwoju osobowości.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Bartek Błesznowski – skarbnik
Socjolog i historyk idei, pracownik naukowy ISNS UW, autor i redaktor wielu prac naukowych m.in. książki poświęconej Michelowi Foucaultowi oraz serii wydawniczej „Genealogia współczesności. Historia idei w Polsce 1815-1939".
Zajmuje się poststrukturalistyczną filozofią polityki, historią intelektualną Europy Środkowej oraz relacjami międzykulturowymi na terenie dzisiejszej Rumunii. Prowadzi dwa projekty badawcze w ISNS UW oraz IFiS PAN.
Pasjonat kultury i historii Karpat oraz Bałkanów, entuzjasta roweru górskiego, współtwórca portalu muzycznego musicnow.pl
Dominika Potkańska
Studentka Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, animatorka i badaczka w projektach dotyczących działania lokalnych instytucji kultury oraz innowacyjnych sposobów aktywizowania społeczności lokalnych. Obecnie koordynatorka projektów w Programie Polityki Społecznej w Instytucie Spraw Publicznych. Naukowo zajmuje się tematyką alternatywnych ruchów żywieniowych i odpowiedzialnej konsumpcji. Każdą wolną chwilę mogłaby spędzać na Podlasiu albo w swojej rodzinnej Podkowie Leśnej.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Organem kontrolnym DRUMLI jest komisja rewizyjna w składzie:
Bartłomiej Wrzałka, Natalia Osica, Magdalena Wojewoda
Album "Dizajn pogranicza. Polsko-białoruska sztuka ludowa w nowoczesnym wzornictwie"
Dialogi z sąsiadami 3 - warsztaty designu i rękodzieła na pograniczu polsko-białoruskim. Projekt wsparła Pracownia Filmu, Dźwięku i Fotografii w Michałowie, Podlaskie Hospicjum Onkologiczne w Nowej Woli, Białostockie Muzeum Wsi oraz Galeria im. Ślendzińskich w Białymstoku.